Silaplex

...

Niekiedy zaobserwowane wrażenie osłabienia włosów i troska o utrzymanie ich stanu sprawiają, że rzadziej decydujemy się na korzystanie z usług dekoloryzacji/rozjaśniania albo farbowania w salonie fryzjerskim, ponieważ widzimy, że w pewien sposób niszczą one włosy. Teraz jednak dysponujemy rewolucyjną kuracją, która pozwoli nam zmieniać wygląd tak często, jak chcemy, bez żadnych obaw i w pełni bezpiecznie.

Silaplex od marki Montibello to rewolucyjny system zapobiegający łamaniu się włosów, który chroni przed działaniem procesów chemicznych. Kuracja, jako jedyna wykorzystuje technologię SILAMIN•BOND – innowacyjne rozwiązanie opracowane w laboratoriach Montibello, które sprawia, że włosy są chronione jednocześnie przez różne kluczowe składniki.

Korzyści płynące z korzystania z systemu Silaplex: wzmocnienie wewnętrznych wiązań włókien włosowych, ochrona włókna włosa przed uszkodzeniem spowodowanym przez procesy chemiczne wszelkiego typu, znacznie niższe ryzyko łamania się włosów, rezultaty widoczne już od pierwszej aplikacji do wszystkich rodzajów włosów.